Kvalita a nadčasový design Hase

Naše krbová kamna vyrábíme v domovském Trieru. Zde dodržujeme, co slíbíme, a držíme se toho, co umíme. V naší manufaktuře, kde využíváme nejmodernější výrobní postupy a poctivou ruční práci, je od prvního návrhu až po zhotovení Vašich krbových kamen naším jediným cílem: nejkrásnější oheň.

Každá krbová kamna, která se od nás vydají na cestu do svého nového domova, jsou výsledkem našich dlouholetých zkušeností: jsou výkonná, nadčasová, krásná a robustní. Ať už se rozhodnete pro kamna z oceli, mastku nebo ručně vyráběné keramiky, můžete si být jisti, že: Od nás dostanete to nejlepší.

 

Krbová kamna Hase
Krbová kamna Hase

 

Naše přesvědčení. Jediným důvodem, proč naše krbová kamna vyrábíme výhradně v Německu je: kvalita. Pouze zde docílíme optimální souhry všech výrobních kroků na jednom místě.

Krása nepomíjí. Naše krbová kamna sklízí ceny za design. Krásná. A dobrá. To dokazuje, že je dobře, když při navrhování našich krbových kamen neděláme žádné kompromisy. Nenecháváme nic náhodě a už vůbec ne design našich kamen. Každý detail, každá část je dobře promyšlena. Výsledkem je maximální funkčnost a požitek z krásného hoření, to vše integrované do dokonalého a nadčasového designu.

Krbová kamna Hase
Krbová kamna Hase

 

Důležitá je pro nás dlouhodobá dostupnost

Jelikož kvalita krbových kamen Hase je dlouhotrvající a kamna budou Vaším dlouholetým společníkem, dbáme na to, abychom pro Vás měli vždy náhradní díly. Můžete se spolehnout na to, že formy na výrobu keramiky pro Vaše kamna uchováváme ještě 10 let po odstranění modelu kamen z naší palety výrobků.
To pro Vás znamená záruku, že ještě po dobu následujících 10-ti let u nás můžete zakoupit ručně vyráběnou keramiku pro Vaše kamna. Barvy na keramiku dodáváme ještě 2 roky po jejich odstranění ze sortimentu.
 

Vše mluví ve prospěch krbových kamen od Hase

Jedna krbová kamna, mnoho barevných variant, na designu nám opravdu záleží. Krbová kamna Hase se navíc díky dobré technologii spalování obejdou bez filtrů na jemný prach. Spalování dřeva je velmi účinné (okolo 80%). K dosažení nejnižších emisních hodnot přispívají i izolační vlastnosti termo-tvarovek pro topeniště. Opět nezapomínáme na vzhled a termo-tvarovky jsou laděny do teplých odstínů, které skvěle vypadají. Díky promyšleným technologiím spalování zůstávají pohledová skla vždy čistá tak, aby požitek z krásného hoření byl ještě intenzivnější. 

 

 

 

Hase Official Video from Banador on Vimeo.